×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 656

Wybór farby

Prawidłowo dobrany rodzaj farby poprawia komfort użytkowania naszych pomieszczeń.

W naszej ofercie posiadamy farby praktycznie do każdego pomieszczenia. Przed wyborem właściwej farby najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: jakie są nasze oczekiwania w stosunku do farby.

W pomieszczeniach typu sypialnia, garderoba, które nie są narażone na intensywne użytkowanie farby o matowym stopniu połysku (Taktack 03) idealnie spełnią Państwa oczekiwanie.

Do pomieszczeń typu salon, pokój dzienny zalecamy używać farbę o półmatowym stopniu połysku np.: SCALA Projekt 04, która jest rekomendowania do pomieszczeń narażonych na zabrudzenia. Ten rodzaj farby pozwala już na usuwanie trudniejszych zabrudzeń zachowując przy swoją strukturę.

Pomieszczenia intensywnie użytkowane (np.: korytarz, hol, klatka schodowa, kuchnia, pokój dziecięcy) i narażone na duże zabrudzenia wymagają już zastosowanie farb o wyższym stopniu połysku np.: eggshell (efekt skorupki jajka). Farby o tym stopniu połysku pozwalają na usuwanie bardzo trudnych zabrudzeń nawet przy użyciu detergentów np.: SCALA Ceramic Paint tworzą elegancką i bardzo trwałą powłokę. Jest to najwyższej jakości farba z domieszką opiłków ceramicznych stworzona dla najbardziej wymagających klientów.

Do miejsc wilgotnych typu kuchnia, łazienka, jacuzzi, baseny i piwnice posiadamy specjalistyczną farby SCALA Innevag Aqua 25. Posiada ona w swoim składzie środki antygrzybiczne, pleśniobójcze oraz opiłki ceramiczne. Z uwagi na bardzo wysoką odporność na ścieranie i zmywanie zabrudzeń farba posiada parametry użytkowe na poziomie płytki ceramicznej.

Należy pamiętać, iż nic nie zastąpi wiedzy i doświadczenia naszych pracowników, którzy pomogą Państwu w doborze właściwego produktu w zależności o Państwa oczekiwać. Zapraszamy do najbliższego salonu farb SCALA lub Salonu DEKORIAN pełna lista sklepów dostępna jest tutaj.