×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 659

Tajemnice Szwecji odkryte – pokonkursowe spotkanie

Producent najwyższej jakości szwedzkich farb Scala – Colorex Sweden AB – jak co roku zorganizował spotkanie dla najlepszych wykonawców. Tym razem laureaci konkursu mogli podziwiać urok największego państwa Półwyspu Skandynawskiego – Szwecji. W dniach 7–11 listopada cieszyli wzrok surowymi krajobrazami dalekiej Północy, smakując wyjątkową, jedną z najzdrowszych na świecie kuchni.

Na uczestników wyjazdu czekały niezwykłe atrakcje. Głośny szum morza, wysokie fale oraz mocne podmuchy wiatru towarzyszyły im w czasie połowów homarów – łowienie „króla mórz”, najcięższego ze skorupiaków, nie należy do łatwych, ale z pewnością budzi sporo emocji i daje satysfakcję. A dla miłośników motoryzacji organizator przygotował coś specjalnego: wizytę w muzeum Volvo w Göteborgu, gdzie mogli podziwiać najstarszy samochód, z 1927 r., jak też kultowy model P1800. Oprócz samochodów osobowych w muzeum zobaczyć można autobusy, pojazdy ciężarowe oraz najważniejsze konstrukcje stosowane przez inżynierów Volvo na przestrzeni lat. Motoryzacyjna podróż w przeszłość z pewnością na długo zapada w pamięć.

Producent szwedzkich farb Scala zadbał o to, by wszyscy uczestnicy wyjazdu odkryli kraj wikingów i chcieli do niego wracać.