×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 659

Kopalnia dobrych pomysłów – Spotkanie Europejskich Dystrybutorów farb Scala w Krakowie.

Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast z tradycją sięgającą ponad 1000 lat wstecz. Nic dziwnego, że producent szwedzkich farb Scala obrał właśnie to miejsce jako doskonałe tło dla biznesowych spotkań. Bo gdzie lepiej można zrozumieć bogatą ofertę farb Scala jeśli nie w tej pięknej, malowniczej miejscowości, rozciągającej się tuż nad spokojnie płynącą Wisłą?

W dniach 20-23 września omawiane były nowości produktowe i zasady bieżącej współpracy. Bardzo ważnym elementem spotkania było sympozjum, podczas którego przedstawiciele firm Scala i Hagmans odpowiadali na często zadawane pytania dotyczące branży i przyszłej roli Hagmans. Poza zagadnieniami stricte produktowymi Mikael Andersson przybliżył strategię firmy na najbliższe lata oraz zwrócił uwagę na dużą dynamikę sprzedaży farb Scala w Polsce, a także niesamowity potencjał handlowy rodzimego rynku.

Po części merytorycznej imprezy goście zostali zaproszeni do SPA w Hotelu Belweder, gdzie odpoczęli po burzliwych dyskusjach i nabrali sił na kolejne miesiące ciężkiej pracy. Przebywając na tak zabytkowych terenach, nie mogło zabraknąć czasu na zwiedzanie dlatego wszyscy przedstawiciele udali się do kopalni soli w Wieliczce. Wędrówka po podziemiach przeplatana interesującymi rozmowami była świetną okazją do integracji. Czy partnerzy handlowi Scala podczas pobytu w Polsce zjedli ze sobą beczkę soli? Przekonajmy się oglądając krótką fotorelację z wyjazdu.

Scala


Scala


Scala