×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 659

I coż, że w Szwecji?

Sieć salonów Dekorian Home, wyłączny dystrybutor farb Scala, jak co roku zorganizował konkurs dla najlepszych wykonawców. Warunki były proste – każdy, kto dokonał zakupu farb Scala za minimalną kwotę 10 000 zł netto w okresie od 1 września do 31 października miał możliwość uczestnictwa w wyprawie do Szwecji połączonej z takimi atrakcjami, jak: połów homarów, zwiedzanie największego muzeum Volvo w Göteborgu czy skoczni Holmenkollen. Zwycięzcy konkursu mogli podziwiać urok jednego z państw Półwyspu Skandynawskiego w dniach 16-21 października.

Scala


Scala


Scala


Scala


Czyste powietrze, najrozmaitsze formy aktywności i wyśmienite jedzenie czekały na uczestników wyjazdu. Głośny szum morza, wysokie fale oraz mocne podmuchy wiatru towarzyszyły im w czasie połowów homarów. Chociaż „król mórz”, najcięższy ze skorupiaków nie należał do najłatwiejszych - z pewnością budził sporo emocji i dawał satysfakcję.

Scala


Scala


Scala


Będąc w Szwecji nie sposób przejść obojętnie obok gigantycznego obiektu z piękną historią w tle – skoczni narciarskiej Holmenkollen. Jest to miejsce ciekawe z wielu względów – zarówno doskonałe konstrukcyjnie, jak również będące strefą rozgrywek sportowych, gdzie polscy zawodnicy odnieśli liczne sukcesy. Skocznia jest również wspaniałym punktem widokowy na Oslo i całą okolicę. W dolnej części obiektu mieści się muzeum narciarskie.

Scala


Scala


Jednak na tym nie skończyły się atrakcje przewidziane dla zwycięzców konkursu - coś specjalnego przygotowano także dla miłośników motoryzacji: wizytę w muzeum Volvo w Göteborgu znajdującym się tuż nad morzem, przy pięknych klifach. Oprócz samochodów osobowych w muzeum zobaczyć było można autobusy, pojazdy ciężarowe oraz najważniejsze konstrukcje stosowane przez inżynierów Volvo na przestrzeni lat. Motoryzacyjna podróż w przeszłość z pewnością na długo zapadnie w pamięć laureatom konkursu.

Scala


Producent szwedzkich farb Scala zadbał o to, by wszyscy uczestnicy wyjazdu odkryli kraj wikingów i chcieli do niego wracać. Jeśli Ty również jesteś zainteresowany taką wyprawą – skontaktuj się z przedstawicielami handlowymi salonów Dekorian Home.

Scala


Scala